+48 505 102 708 a.mrozik@grupaoaktree.pl FaceBook
Oak Tree - biuro rachunkowe Warszawa
Oak Tree - biuro rachunkowe Warszawa
O nas

Biuro Rachunkowe, nasze motto to „Bliskie relacje i ścisła współpraca". Uważamy, że w dobie wszechobecnej elektroniki tylko bezpośredni kontakt z naszymi klientami, i rozmowy pozwalają na lepsze zrozumienie potrzeb i zaproponowanie takiej formuły świadczenia usług, która będzie dla Klienta najwygodniejsza i zaspokoi w pełni jego oczekiwania. Pod pojęciem „profesjonalna obsługa" rozumiemy wysoką jakość świadczonych usług oraz wychodzenie naprzeciw potrzebom Klienta, poprzez proponowanie nowych rozwiązań umożliwiających zwiększenie efektywności działania w obszarze finansów i rachunkowości.

Nasz zespół tworzą osoby z dużą wiedzą i doświadczeniem, zdobytymi dzięki wieloletniej współpracy z Klientami reprezentującymi różne branże. W naszej pracy wielokrotnie spotykaliśmy się ze złożonymi problemami finansowymi i podatkowymi, dzięki czemu możemy proponować rozwiązania odpowiednie dla każdego Klienta, a przede wszystkim sprawdzone w praktyce.

Nasz zespół składa się tylko z osób wykształconych i zawodowo przygotowanych do tak odpowiedzialnej pracy. Wszyscy pracownicy mają profesjonalne przygotowanie, i przez cały czas są dokształcani w zakresie prawa i przepisów podatkowych. Mimo ciągłych zmian, wynikających ze zmiany prawa, dzięki szkoleniom i ciągłem podnoszeniu kwalifikacji personelu jesteśmy na bieżąco z większością bieżących zagadnień.

Świadczymy usługi dla wszystkich rodzajów działalności i dla każdego klienta bez względu na wielkość firmy czy jej obroty. Małym firmom pomagamy się rozwijać, a dla dużych mamy szeroką ofertę usług wybiegającą poza standardowe potrzeby.

Poza usługą Concierge biznesowego, proponujemy również outsourcing usług kadrowych, co w zdecydowany sposób ułatwia pracę większych firm jak również pozwala zachować lepszą atmosferę współpracy pomiędzy pracownikami. Istnieje również możliwość aby nasz pracownik świadczył usługę księgową w Państwa firmie w zależności od potrzeb nawet kilka razy w tygodniu.

Powodem do dumy, według naszej oceny jest również fakt że praktycznie nie mamy zmian personalnych w naszym zespole. O skuteczności naszych działań świadczy również to że mimo siedziby w Warszawie obsługujemy firmy z całej Polski. Osiągnęliśmy to dzięki świadczeniu usług na wysokim poziomie za umiarkowaną cenę.

Zapraszamy na rozmowę do naszego biura, bo tylko w kontakcie bezpośrednim z Państwem możemy w sposób merytoryczny i rzeczowy przedstawić ofertę spełniającą wszystkie wymagania naszego klienta.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania
* wymagane pola
Wyrażam zgodę na administrowanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Rachunkowe Macc Partner sp. z o.o, ul. Pory 78, 02-757 Warszawa, w celu przygotowania i wysłania oferty oraz w związku z udzieleniem porady prawnej, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Oświadczam, iż jestem osobą posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, a moja zgoda na administrowanie i przetwarzanie moich danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu, modyfikacji lub usunięcia moich danych osobowych.
Dlaczego warto nas wybrać

Wieloletnie doświadczenie w branży, stabilny i zaangażowany zespół to filary w naszym biurze rachunkowym. Od lat prowadzimy firmy z różnych branż, wiele z nich w tym czasie rozkwitło, wiele sprzedało się za bardzo duże kwoty, jednak zdecydowana większość jest naszymi stałymi klientami.

Od lat pomagamy w zakładaniu i prowadzeniu zarówno działalności gospodarczych jak i spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, naszymi klientami są również fundacje i stowarzyszenia. Klienci którzy nam zaufali polecają nas swoim znajomym i przyjaciołom co świadczy o dużym zaufaniu jakim nas obdarowali.

Najnowsze aktualności podatkowe
Biuro Rachunkowe Macc Partner sp. z o.o
02-757 Warszawa
ul. Pory 78
Wykonanie strony WWW - Devilart