+48 505 102 708 a.mrozik@grupaoaktree.pl FaceBook
Oak Tree - biuro rachunkowe Warszawa
Oak Tree - biuro rachunkowe Warszawa
Cennik

Ogólne zasady naliczenia wynagrodzenia w zależności od prowadzonej działalności.

Ceny KPiR zaczynają się od 200 zł miesięcznie dla działalności w której ilość dokumentów nie przekracza 10 szt w miesiącu do 500 zł dla działalności w której ilość dokumentów nie przekracza 100 dokumentów. Cena w tym zakresie jest różna w zależności od ilości dokumentów. Powyżej 100 dokumentów naliczamy 30 zł. za każde zaksięgowane 10 dokumentów.

W przypadku spółki ceny w zależności od ilości dokumentów nie przekraczającej 100 dokumentów księgowych zaczynają się od 350 do 1300 zł. Za każde dodatkowe zaksięgowane 10 dokumentów powyżej tej ilości doliczamy 50 zł. Ceny dla pełnej księgowości w przypadku np. spółki z o.o. niedziałającej - do uzgodnienia w czasie indywidualnej rozmowy.

Powyższy cennik ma charakter ogólny, i w zależności od rodzaju prowadzonej działalności może ulec korekcie.

Wynagrodzenie za prace dodatkowe, jeżeli takie mają miejsce każdorazowo jest ustalane z klientem.

Wynagrodzenie za usługi kadrowo-płacowe wahają się od 25 do 50 zł za osobę miesięcznie w zależności od rodzaju zatrudnienia, formy prowadzonej działalności oraz rodzaju dokumentów jakie są do złożenia.

Wszystkie ceny są kwotami netto, a cennik ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty prawnej zgodnie z art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania
* wymagane pola
Wyrażam zgodę na administrowanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Rachunkowe Macc Partner sp. z o.o, ul. Pory 78, 02-757 Warszawa, w celu przygotowania i wysłania oferty oraz w związku z udzieleniem porady prawnej, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Oświadczam, iż jestem osobą posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, a moja zgoda na administrowanie i przetwarzanie moich danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu, modyfikacji lub usunięcia moich danych osobowych.
Dlaczego warto nas wybrać

Wieloletnie doświadczenie w branży, stabilny i zaangażowany zespół to filary w naszym biurze rachunkowym. Od lat prowadzimy firmy z różnych branż, wiele z nich w tym czasie rozkwitło, wiele sprzedało się za bardzo duże kwoty, jednak zdecydowana większość jest naszymi stałymi klientami.

Od lat pomagamy w zakładaniu i prowadzeniu zarówno działalności gospodarczych jak i spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, naszymi klientami są również fundacje i stowarzyszenia. Klienci którzy nam zaufali polecają nas swoim znajomym i przyjaciołom co świadczy o dużym zaufaniu jakim nas obdarowali.

Najnowsze aktualności podatkowe
Biuro Rachunkowe Macc Partner sp. z o.o
02-757 Warszawa
ul. Pory 78
Wykonanie strony WWW - Devilart