+48 505 102 708 a.mrozik@grupaoaktree.pl FaceBook
Oak Tree - biuro rachunkowe Warszawa
Oak Tree - biuro rachunkowe Warszawa
Księgowość

Usługi księgowe świadczone przez nasze biuro rachunkowe to gwarancja spokoju i najwyższej satysfakcji z współpracy. Nasi specjaliści przygotują dla Państwa najkorzystniejszą ofertę, która będzie dostosowana do profilu działalności Państwa firmy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż księgowość wymaga wielu godzin sumiennej i żmudnej pracy, aby efekt rozliczeń księgowych był najwyższej jakości i wolny od błędów. Nasza oferta obejmuje:

Powierzając nam prowadzenie księgowości w formie Ewidencji Ryczałtowej, otrzymają Państwo:

Prowadzenie podatkowej księgi przychodów rozchodów (KPIR) obejmuje:

W ramach prowadzenie ksiąg rachunkowych oferujemy:

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania
* wymagane pola
Wyrażam zgodę na administrowanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Rachunkowe Macc Partner sp. z o.o, ul. Pory 78, 02-757 Warszawa, w celu przygotowania i wysłania oferty oraz w związku z udzieleniem porady prawnej, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Oświadczam, iż jestem osobą posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, a moja zgoda na administrowanie i przetwarzanie moich danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu, modyfikacji lub usunięcia moich danych osobowych.
Dlaczego warto nas wybrać

Wieloletnie doświadczenie w branży, stabilny i zaangażowany zespół to filary w naszym biurze rachunkowym. Od lat prowadzimy firmy z różnych branż, wiele z nich w tym czasie rozkwitło, wiele sprzedało się za bardzo duże kwoty, jednak zdecydowana większość jest naszymi stałymi klientami.

Od lat pomagamy w zakładaniu i prowadzeniu zarówno działalności gospodarczych jak i spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, naszymi klientami są również fundacje i stowarzyszenia. Klienci którzy nam zaufali polecają nas swoim znajomym i przyjaciołom co świadczy o dużym zaufaniu jakim nas obdarowali.

Najnowsze aktualności podatkowe
Biuro Rachunkowe Macc Partner sp. z o.o
02-757 Warszawa
ul. Pory 78
Wykonanie strony WWW - Devilart