+48 505 102 708 a.mrozik@grupaoaktree.pl FaceBook
Oak Tree - biuro rachunkowe Warszawa
Oak Tree - biuro rachunkowe Warszawa
Audyt, Outsourcing

Przegląd księgowy (due dilligence) to usługa, która pomaga w sprawnym i efektywnym zarządzaniu firmą. Przeanalizowanie dokumentów przez osobę z zewnątrz pomoże wychwycić ewentualne błędy i obszary ryzyka aby w przyszłości uniknąć potencjalnych problemów oraz zoptymalizować efektywność przedsiębiorstwa.
Informacje są kluczowe dla poprawnego rozwoju każdej firmy. Nasi eksperci zweryfikują procesy biznesowe i sposób ich odzwierciedlenia w księgowości a także zidentyfikują obszary ryzyk i możliwości optymalizacji.

W ramach usług doradczych proponujemy w szczególności:

Outsourcing działu kadr - prowadzenie dokumentacji pracowniczej przez firmę zewnętrzną nie tylko zdejmuje z pracodawcy dodatkowe obowiązki ale również poprawia relacje międzyludzkie w przedsiębiorstwie. Brak dostępu wewnątrz firmy do takich informacji jak wynagrodzenie innych pracowników zmniejsza ryzyko konfliktów i roszczeń względem pracodawcy na polu finansowym.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania
* wymagane pola
Wyrażam zgodę na administrowanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Rachunkowe Macc Partner sp. z o.o, ul. Pory 78, 02-757 Warszawa, w celu przygotowania i wysłania oferty oraz w związku z udzieleniem porady prawnej, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Oświadczam, iż jestem osobą posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, a moja zgoda na administrowanie i przetwarzanie moich danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu, modyfikacji lub usunięcia moich danych osobowych.
Dlaczego warto nas wybrać

Wieloletnie doświadczenie w branży, stabilny i zaangażowany zespół to filary w naszym biurze rachunkowym. Od lat prowadzimy firmy z różnych branż, wiele z nich w tym czasie rozkwitło, wiele sprzedało się za bardzo duże kwoty, jednak zdecydowana większość jest naszymi stałymi klientami.

Od lat pomagamy w zakładaniu i prowadzeniu zarówno działalności gospodarczych jak i spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, naszymi klientami są również fundacje i stowarzyszenia. Klienci którzy nam zaufali polecają nas swoim znajomym i przyjaciołom co świadczy o dużym zaufaniu jakim nas obdarowali.

Najnowsze aktualności podatkowe
Biuro Rachunkowe Macc Partner sp. z o.o
02-757 Warszawa
ul. Pory 78
Wykonanie strony WWW - Devilart